logo SM KOZANÓW IV

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa
KOZANÓW IV

Aktualności

iMieszkaniec

Szanowni Mieszkańcy !!!

Od kilku miesięcy nasze służby techniczne pracują wykorzystując aplikację do rejestracji, rozdziału i śledzenia zgłoszeń awaryjnych.

Nasi konserwatorzy i firmy realizujące dla nas zadania serwisowe posługują się aplikacją usprawniając Państwa obsługę. Wprowadzone usprawnienie pozwoliło zrezygnować z dotychczasowego „analogowego” systemu rejestracji awarii (zeszyt i długopis). Dzięki temu, że konserwatorzy posiadają aplikację zainstalowaną w telefonach komórkowych, nasz dyspozytor może na bieżąco aktualizować i przypisywać pracownikom wprowadzane do systemu zgłoszenia i rozliczać wykonanie. Zgłoszenia dotyczące wind i domofonów automatycznie kierowane są do firm obsługujących te obszary.

Teraz przechodzimy do kolejnego etapu wdrożenia systemu . Zapraszamy naszych Mieszkańców do rejestracji na platformie iMieszkaniec. Aplikację można pobrać na telefon komórkowy lub korzystać z wersji na PC (w przeglądarce internetowej).

Po wypełnieniu danych rejestracyjnych nasz pracownik dokona weryfikacji zgłoszenia. Weryfikacja polega na sprawdzeniu czy podany w formularzu numer telefonu lub e-mail znajduje się w naszej bazie Mieszkańców. Jeśli nie będzie takiej informacji, zaprosimy do naszej siedziby i tam będzie można złożyć pisemną deklarację (nr telefonu lub e-mail).

 

Instrukcje:

-

- instrukcja zakładania konta w iMieszkaniec.pl

- instrukcja dodawania zgłoszeń przez stronę internetową

- instrukcja dodawania zgłoszeń przez aplikację mobilną